KONST / Litografier / Färglitografi 12848219
nr 1284 8219
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Signerad, numrerad 1/50. Motivet: 51x65 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
måndag 28 oktober 2019
kl 19:11:02
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow